Miluji život, lidi, smích...

O mně


Nejraději zachycuji vaši lásku, 

a to v těch nejmenších všedních drobnostech a maličkostech, které často bereme jako samozřejmost, ale přitom jsou právě tím opravdovým a nejcennějším, co máme.

Fotím vaše úsměvy, letmé pohledy a dotyky, dojetí nad vašimi dětmi, smích a slzy radosti a všechny ty krásné emoce, kterých je na svatbách a s dětmi nespočetně.

Ze srdce miluji tuhle práci a jsem šťastná, že pro Vás mohu napořád zaznamenávat tyto momenty - radosti všedních dní a chvíle s rodinou i neopakovatelné životní milníky - svatby, křtiny, oslavy...

Jmenuji se Helena a jsem svatební a lifestylová rodinná fotografka z Brna. 

Taky jsem máma dvou báječných dětí a hlavně na nich vidím, jak čas rychle letí, a že právě díky fotkám si mohu připomenout spoustu krásných momentů, které jsme společně zažili, nebo se znovu dojímat nad tím, jak byli maličké v prvních měsících života. 

Vím, jak je čas vzácný, a proto chci i vám skrze fotografie zprostředkovat váš společně strávený čas s rodinou.Při focení se vždy snažím vytvořit příjemnou a přátelskou atmosféru, abyste se cítili pohodlně a přirozeně.

Pokud se vám moje práce líbí, sledujte mě na sociálních sítích nebo mi rovnou napište a budu se moc těšit na focení s vámi. :)

IG    FB           

Miluji vůni rozkvetlé louky, daleké výhledy z vrcholků hor, pohled na převalující se mořské vlny, šumění listí ve větru... miluji hudbu, tanec, lidi a smích... a ze všeho nejvíc miluji tyto prchavé okamžiky zaznamenávat napořád skrze fotografie.