NOVINKY

Magnólie

07.04.2019

Miluji je... nerozvité, rozvité, za sluníčka, v dešti... jsou nádherné, impozantní, dokonalé.. a fotit v nich nejen květy, ale i portréty je ještě krásnější.. děkuji moc všem, kteří jste mi dali souhlas se zveřejněním fotek a byli jste u mě na magnoliovém minifocení.. :)

I letos se těším na jarní focení v sadu.. pokud máte o takové focení zájem, neváhejte mě kontaktovat. Předběžný termín focení bude od pátku 5. dubna, cena 1000,- za 7 fotografií zaslaných elektronicky. Počet míst bude bude omezenější než tomu bylo v loňském roce a termíny vyvěsím cca týden předem. Těším se na vás.. :)

Na jaře se všechno nové rodí.. i mláďátka.. jehňátko a kůzlátko... .měli jsme štěstí, protože právě to malé hnědé kůzlátko se narodilo přesně v den našeho focení.. tak jsme mu jeho krásný první den života zvěčnili.. :)

Miluju květiny.. hlavně ty živé.. ale na focení i ty textilní.. ráda z nich tvořím věnečky, věnce a čelenky.. a ženám to s květinami taak sluší.. Posuďte sami.. :)
Kdybyste měli o focení s květinovými doplňky zájem, neváhejte mi to napsat, sdělit.. mám jich nepřeberné množství od jemných a nenápadných až po velké, výrazné a extravagantní.. :)

V zimních měsících tvořím víc než obvykle, protože je zkrátka trochu víc času.. :) a tak pomaličku připravuji novou kolekci čepiček, čelenek a plyšáčků pro miminka, už se těším, až se mnou letos půjdou fotit.. :) Pokud byste měli o newborn/novorozenecké focení zájem, neváhejte mi napsat a moc rádi za Vámi s "ňuňu partou" zvířátek přijedeme.. :)

V zimě fotím moc ráda.. vše je takové čisté, krásné, málo barev, ale o to větší kouzlo to má.. takže pokud se zimy nebojíte, moc ráda vás vyfotím :)

Do Vánoc zbývá jen kousek, a tak momentálně fotím v nádherném fotokoutku své kamarádky fotografky Lucky Mynářové :)